قیمت یخچال جزیره ای ارزان و با کیفیت در ارومیه

قیمت یخچال جزیره ای ارزان و با کیفیت در ارومیه

برای اطلاع از قیمت یخچال جزیره ای ارزان و با کیفیت در شهر ارومیه می‌توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان برای مشتریان خود خرید ارزان و با کیفیت را فراهم کرده است. این شرکت مدل های مختلف یخچال صنعتی را تولید می‌کند.

قیمت یخچال جزیره ای

برای اطلاع از قیمت یخچال جزیزه ای ، قیمت یخچال جزیره فروشگاهی، یخچال جزیره دست دوم و یخچال جزیره شیشه خم می‌توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  • قیمت یخچال جزیره ای با کیفیت در ارومیه چقدر است؟
  • یخچال جزیره ای دست دوم در ساری چه قیمتی دارد؟
  • قیمت یخچال جزیره فروشگاهی در اهواز چقدر است؟
  • صادرات یخچال جزیره ای به عراق چگونه انجام میشود؟

قیمت یخچال جزیره ای در ارومیه

یخچال جزیره ای یکی از مدل‌های یخچال صنعتی است که در فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای استفاده می شود. یخچال جزیره ای معمولاً متراژ‌های بزرگی دارد و به همین علت تنها برای هایپر مارکت و فروشگاه های بزرگ استفاده می‌شود. یخچال جزیره‌ ای در دو نوع موتور سرخود و موتور مرکزی تولید می شود.

قیمت یخچال جزیره ای

هر کدام از این دو نوع موتور قیمت‌های متفاوتی دارد. به همین علت قیمت یخچال جزیره ای نیز متفاوت است. علاوه بر موتور متراژ یخچال نیز در تعیین قیمت یخچال جزیره موثر است. به طور عمده یخچال جزیره‌ای بر اساس متراژ آن تعیین قیمت می‌شود. هر متر یخچال جزیره ای ۴۰تا ۴۵ میلیون تومان قیمت دارد.

مشتریانی که در شهر ارومیه زندگی می کنند می توانند با مراجعه به مراکز فروش یخچال جزیره ای در شهر خود اقدام به خرید یخچال جزیره‌ای کنند. علاوه بر آن می توانید با تماس با مشاوره فروش شرکت آیسان از قیمت یخچال جزیره ای اطلاع یابید.

یخچال جزیره ای دست دوم در ساری

قیمت ارزان تر یخچال جزیره ای دست دوم نسبت به یخچال جزیره ای نو و همچنین ظاهر زیبا و جذاب آن باعث شده است تا برخی از مشتریان اقدام به خرید یخچال جزیره دست دوم کنند. معمولاً یخچال جزیره دست دوم بر اساس جنس موتور، کیفیت بدنه و متراژ تعیین قیمت می‌شود. مهمترین اصل در خرید یخچال جزیره دست دوم کیفیت موتور یخچال است.

قیمت یخچال جزیره ای

طراحی حساس یخچالها و همچنین متراژ بزرگ یخچال ها در تعیین قیمت یخچال جزیره ای دست دوم موثر است. یکی از بزرگترین مسائل و مشکلات یخچال جزیره ای دست دوم نداشتن گارانتی و خدمات پس از فروش است.اگر مشتری بعد از خرید یخچال نیازمند پرداخت هزینه تعمیرات شد باید خود هزینه را به طور کامل پرداخت کند و شرکت هیچگونه مسئولیتی برای خرابی موتور یا مشکلات دیگر یخچال قبول نمی کند.

قیمت یخچال جزیره ای

به همین علت بهتر است با صرف اندکی هزینه بیشتر اقدام به خرید یخچال جزیره نو کنید. در شهر ساری نمایندگی فروش یخچال صنعتی وجود دارد. با مراجعه به نمایندگی ها می توانید از قیمت یخچال جزیره دست دوم اطلاع یابید. همچنین می توانید بدون مراجعه حضوری و از طریق تماس با مشاوره فروش از قیمت یخچال جزیره نو آگاهی یابید.

قیمت یخچال جزیره فروشگاهی در اهواز

یخچال جزیره فروشگاهی در واقع همان یخچالهای جزیره ای است که در فروشگاههای بزرگ و هایپرمارکت ها قرار داده می شوند. معمولاً دو مدل برای یخچال جزیره فروشگاهی تولید می‌شود. مدل اول به صورت پرده هوا و خوابیده تولید می‌شود که درون آن گوشت، برخی از لبنیات و مواد فست فود قرار داده می شود. این مدل از یخچال جزیره ای بر اساس متراژ تعیین قیمت می شود.

قیمت یخچال جزیره ای

به طور عمده یخچال جزیره ای فروشگاهی بدون درب بین ۴۰تا ۴۵میلیون تومان برای هر متر دارد. مدل دیگر یخچال جزیره ای فروشگاهی با استفاده از شیشه خم تولید میشود. این مدل از یخچال ها شبیه تاپینگ های بستنی بوده و به صورت مجزا و در ابعاد و اندازه های تعیین شده تولید می شود.

البته برخی از مشتریان تمایل دارند تا ابعاد سفارشی برای یخچال جزیره شیشه خم داشته باشند. به همین علت بهتر است برای خرید یخچال جزیره فروشگاهی ابتدا مدل مورد نظر خود را مشخص کنید و بعد از آن اقدام به خرید یخچال جزیره فروشگاهی کنید. در شهر اهواز تولیدکننده‌‌های اندکی به تولید یخچال جزیره ای می‌پردازند.

قیمت یخچال جزیره ای

دانش فنی مناسب و همچنین متراژهای بزرگ این یخچال باعث شده است تا تولیدکننده‌های کمی اقدام به تولید یخچال جزیره ای در شهر اهواز کنند. شرکت بازرگانی آیسان امکانی فراهم کرده است تا مشتریان در شهر اهواز یخچال جزیره ای را با قیمتی مناسب و با کیفیتی خریداری کنند برای اطلاع از نحوه خرید یخچال جزیره فروشگاهی می توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

صادرات یخچال جزیره ای به عراق

شرکت های مختلفی در ایران اقدام به تولید و فروش یخچال جزیره ای می کنند. در بازار ایران مدل ها و ابعاد و اندازه های مختلفی برای فروش یخچال جزیره ای وجود دارد. علاوه بر فروش یخچال جزیره ای در بازار داخلی ، این یخچال ها به کشورهای مختلف نیز صادر می‌شوند. یکی از کشورهای مناسب جهت صادرات یخچال جزیره ای کشور عراق می‌باشد.

قیمت یخچال جزیره ای

تاجران ایرانی و عراقی می‌توانند با صادرات یخچال جزیره‌ای سود بسیار زیادی را نصیب خود کنند. شرکت بازرگانی آیسان نیز یکی از شرکت های فعال در زمینه صادرات یخچال جزیره ای به کشورهای مختلف است. جهت آشنایی با نحوه صادرات یخچال جزیره‌ای به عراق ، عمان، قطر، روسیه، کویت، ارمنستان، گرجستان، انگلیس، مالزی و سایر کشورهای جهان می‌توانید با مشاوره فروش آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش: امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

استعلام قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در سال ۱۴۰۰

استعلام قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در سال ۱۴۰۰ برای آگاهی از قیمت یخچال …

Call Now Buttonمشاور فروش