صادرات و فروش یخچال صنعتی به کشور ترکیه

صادرات و فروش یخچال صنعتی به کشور ترکیه

جهت صادرات و فروش یخچال صنعتی به کشور ترکیه، ارمنستان، قطر، امارات، کویت، پاکستان، افغانستان و عراق می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

قیمت یخچال صنعتی الکترواستیل به چه میزان می باشد ؟

شرکت الکترواستیل یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید و خرید و فروش یخچال صنعتی میباشد. این شرکت دامنه وسیعی از تولیدات صنعتی خود را جهت فروش یخچال صنعتی و همچنین صادرات یخچال صنعتی به کشورهای منطقه انجام می‌دهد. محصولات متنوع این شرکت و همچنین کیفیت مناسب به محصولات آن توانسته نظر مشتریان به خود جلب کند. جهت آگاهی از قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل همچنین قیمت یخچال صنعتی الکترواستیل میتوانید به سایت این شرکت مراجعه کرده و از قیمت محصولات آن آگاهی یابید. شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید انواع محصولات صنعتی و همچنین خرید و فروش یخچال صنعتی و صادرات یخچال صنعتی به کشورهای ترکیه، عراق، ارمنستان، کویت، قطر، پاکستان و افغانستان می باشند. شما می توانید محصولات این شرکت را در کاتالوگ این شرکت که در سایت بارگذاری شده مشاهده کنید و محصولات این شرکت آشنا شوید.

 فروش یخچال صنعتی

یخچال صنعتی کوچک چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال صنعتی کوچک عنوان کلی برای انواع یخچال های صنعتی که در سایزهای کوچک تولید می‌شود. معمولاً یخچالهای صنعتی کوچک در رستوران‌ها و در اتاق های هتل ها مورد استفاده مشتریان قرار می‌گیرد. ابعاد یخچال ها ۵ فوت و ۷ فوت می باشد. بسته به نیاز مشتری این ابعاد تغییر میکند. مهمترین مسئله در یخچال صنعتی کوچک کیفیت موتور و جنس بدنه آن است. نورپردازی درون یخچال با استفاده از لامپ ال ای دی می باشد و شیشه های دو جداره است. تولیدات شرکت آیسان و همچنین یخچال صنعتی کوچک تولید شده در شرکت آیسان از کیفیت مناسب و همچنین جنس موتور بسیار مرغوب برخوردار است. جهت آشنایی با محصولات شرکت آیسان و همچنین آگاهی از ابعاد و قیمت‌های آن می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. همچنین برای خرید و فروش یخچال صنعتی و همچنین صادرات یخچال صنعتی به کشورهایی نظیر ترکیه، عراق، افغانستان، پاکستان، ارمنستان، قطر و کویت می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

فروش یخچال صنعتی

صادرات و فروش یخچال صنعتی به کشور ترکیه چگونه امکان پذیر است؟

تولیدکنندگان یخچالهای صنعتی در ایران در سال‌های اخیر توانستند کیفیت محصولات خود و همچنین طرح های اخیر صنعتی را به نمونه های مشابه خارجی نزدیک کنند. مسلماً تاجران کشورهای مختلف نظیر ترکیه، عراق ، افغانستان، ارمنستان، پاکستان و سایر کشورهای منطقه برای خرید یخچال صنعتی از ایران استقبال می‌کند. چرا که کیفیت یخچال ها مشابه کیفیت یخچال های تولید شده در کشور خودشان است اما قیمت آن به مراتب ارزان‌تر از قیمت یخچال های تولید در کشور را می باشد. به همین علت تجارت یخچال صنعتی برای آنها بسیار پر سود می باشد. کشور ترکیه یکی از کشورهای همسایه ایران است که مرز زمینی دارد. به همین علت صادرات یخچال صنعتی به کشور ترکیه بسیار راحت و در دسترس میباشد. برای آشنایی با انواع محصولات شرکت بازرگانی آیسان و همچنین فروش یخچال صنعتی و صادرات یخچال صنعتی به کشور ترکیه می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

 فروش یخچال صنعتی

برای خرید و فروش یخچال صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید و فروش یخچال صنعتی تنها کافیست با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. شما می توانید ابعاد و اندازه های سفارشی خود را تعیین کنید یا برای آگاهی از ابعاد و اندازه‌های استاندارد کاتالوگ محصولات این شرکت را مشاهده کنید. مشاوره فروش شرکت بازرگانی آیسان به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان در سراسر ایران و همچنین کشورهای منطقه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش: امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

فروش یخچال صنعتی کرج

خرید و فروش یخچال صنعتی کرج به صورت عمده

خرید و فروش یخچال صنعتی کرج به صورت عمده خرید و فروش یخچال صنعتی کرج …

Call Now Buttonمشاور فروش