استعلام قیمت آبسردکن استیل دو شیر در سال ۱۴۰۰

استعلام قیمت آبسردکن استیل دو شیر در سال ۱۴۰۰

برای استعلام قیمت آبسردکن استیل دو شیر در سال ۱۴۰۰ در اصفهان، تهران، شیراز، مشهد، اراک، سمنان، تبریز، کرمانشاه و سایر شهرهای ایران می توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان یکی از شرکت‌های تولید کننده انواع آبسردکن استیل است.
قیمت آبسردکن استیل دو شیر
برای اطلاع از قیمت آبسردکن استیل برای مسجد، قیمت آبسردکن عمومی، قیمت آبسردکن استیل دو شیر دست دوم، قیمت آبسردکن استیل چهارشیر می‌توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.
در این مقاله می خوانید:
  • قیمت آبسردکن استیل دو شیر در تبریز چقدر است؟
  • قیمت آبسردکن استیل دست دوم در کرمان به چه میزان است؟
  • قیمت آبسردکن استیل دیجی کالا چقدر است؟
  • صادرات آبسردکن استیل دو شیر به گرجستان چگونه انجام می شود ؟

قیمت آبسردکن استیل دو شیر در تبریز

آبسردکن استیل دو شیر به دلیل کاربرد فراوان در مکان های عمومی و همچنین قیمت مناسب آن نسبت به سایر آبسردکن ها در ببن انواع آبسردکن استیل فروش مناسبی دارد. آبسردکن استیل دارای بدنه استیل است. بدنه استیل آبسردکن از جنس پلی یورتان است که باعث استحکام و دوام این محصول شده است.
قیمت آبسردکن استیل دو شیر
جنس استیل به کار رفته در آبسردکن استیل استنلس است که کیفیت مناسبی دارد. برق آبسردکن استیل دو شیر دو فاز است و جنس موتور آن از جنس موتور دانفوس تولید شده توسط شرکت‌های ایرانی ، آلمانی ، لهستانی و ایتالیایی است. در شهر تبریز چندین تولیدکننده در زمینه تولید انواع آبسردکن استیل فعالیت می کنند.
قیمت آبسردکن استیل دو شیر
برای اطلاع از آخرین قیمت آبسردکن استیل در شهر تبریز می‌توانید به این تولیدی‌ها بروید. اغلب تولیدیها لیست قیمت آبسردکن استیل دو شیر و انواع آبسردکن های تولیدی را در اختیار شما قرار می دهند. مشتریانی که در شهر تبریز نیستند و یا قصد خرید به صورت اینترنتی دارند میتوانند با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرند.
قیمت آبسردکن استیل دو شیر
شرکت آیسان تولید کننده انواع آبسردکن های استیل و صنعتی است. این شرکت مدلهای مختلف آبسردکن استیل را تولید می کند. شما می توانید بدون مراجعه حضوری و با تماس تلفنی سفارش دهید و با کمترین هزینه ارسال ، محصول خود را خریداری کنید.

قیمت آبسردکن استیل دست دوم در کرمان

آبسردکن استیل در انواع مختلف تولید می‌شود. مدلهای آبسردکن استیل تک شیر ، آبسردکن استیل دو شیر ، آّبسردکن استیل سه شیر ، آبسردکن استیل چهار شیر و چهار شیر دو طرفه  از رایج ترین مدلهای آبسردکن استیل است. قیمت آبسردکن استیل دو شیر از ۵ میلیون تومان شروع شده و با تغییر مدل و افزایش شیر و همچنین برق آن قیمت نیز افزایش می‌یابد.
قیمت آبسردکن استیل دو شیر
اغلب قیمت آبسردکن استیل دو شیر و سه شیر  ۶ میلیون تومان تا ۷ میلیون تومان است.  همچنین قیمت آّبسردکن استیل چهارشیر بین ۷ تا ۹ میلیون تومان می باشد. به همین علت برخی از مشتریان به جای خرید آّبسردکن استیل نو ، آبسردکن استیل دست دوم می خرند. قیمت آبسردکن استیل دست دوم ۱ تا ۲ میلیون تومان ارزان تر از آب سردکن های دیگر است. برای تعیین قیمت آبسردکن استیل دست دوم به جنس بدنه و جنس موتور آن توجه می‌شود. جنس موتور و جنس بدنه در کاهش و افزایش قیمت آبسردکن استیل دست دوم تاثیر می گذارد.
قیمت آبسردکن استیل دو شیر
برای استعلام قیمت آبسردکن استیل دست دوم در شهر کرمان باید به مراکز فروش تجهیزات صنعتی و آَشپزخانه ای مراجعه کنید. در این مراکز می توانید از قیمت آبسردکن استیل دست دوم و قیمت آبسردکن استیل دو شیر اطلاع یابید. اگر قصد خرید به صورت اینترنتی و بدون مراجعه حضوری دارید می توانید با مشاوره فروش شرکت تماس بگیرید.

قیمت آبسردکن استیل دیجی کالا

سایت دیجی کالا یک سایت فروش آنلاین کالا است . در این سایت انواع کالا و وسایل مورد نیاز به فروش می رسد. یکی از محصولاتی که در سایت دیجی کالا به فروش می رسد آبسردکن استیل است. مدل های مختلف آبسردکن استیل در سایت دیجی کالا به فروش می‌رسد. برای کسب اطلاعات در زمینه قیمت آبسردکن استیل دیجی کالا باید به سایت دیجی کالا رفته و انواع مدلهای آبسردکن استیل را ببینید.
قیمت آبسردکن استیل دو شیر
البته خرید از سایت دیجی کالا می‌تواند برای خریداران گران‌تر از زمانی باشد که از تولیدی  اقدام به خرید آبسردکن استیل می کنند. چرا که باید علاوه بر پرداخت هزینه و قیمت آبسردکن استیل دو شیر یا مدلهای دیگر آبسردکن ،  هزینه حمل و نقل کالا را نیز بپردازند. برای خرید ارزان تر و کاهش قیمت آبسردکن استیل دو شیر و همچنین قیمت آبسردکن استیل است می‌توانید با مشاوره فروش ما تماس بگیرید.

صادرات آبسردکن استیل دو شیر به گرجستان

کیفیت و قیمت مناسب آبسردکن های استیل تولید شده در ایران باعث افزایش این مدل از آبسردکن ها به کشورهای مختلف منطقه و جهان شده است. کشورهای اطراف ایران و کشورهای منطقه از خریداران اصلی آبسردکن استیل دو شیر ، آبسردکن استیل چهار شیر  و مدلهای مختلف آبسردکن استیل هستند.
قیمت آبسردکن استیل دو شیر
یکی از کشورهای مناسب جهت صادرات آبسردکن استیل دو شیر کشور گرجستان است. برای صادرات آبسردکن استیل دو شیر به گرجستان می‌توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان علاوه بر فروش محصولات خود در ایران اقدام به صادرات آبسردکن استیل دو شیر به گرجستان، ترکیه ، قطر ، کویت ، عراق ، افغانستان و سایر کشورهای منطقه می کند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش: امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش