مرکز خرید یخچال فروشگاهی با کیفیت و ارزان

مرکز خرید یخچال فروشگاهی با کیفیت و ارزان

مرکز خرید یخچال فروشگاهی با کیفیت و ارزان در تهران، شیراز، اصفهان، اراک ، مشهد و سایر شهرهای ایران وجود دارد. مشتریان با مراجعه به این مراکز می توانند اقدام به خرید یخچال فروشگاهی کنند. همچنین صادرات یخچال فروشگاهی به کشورهای روسیه، ترکیه، قطر، امارات و کویت نیز امکان پذیر می باشد. شما می توانید از طریق شرکت آیسان اقدام به خرید یخچال فروشگاهی و صادرات یخچال فروشگاهی کنید.

در این مقاله می خوانید:

مرکز خرید یخچال فروشگاهی با کیفیت و ارزان کجاست؟

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی کجاست؟

قیمت یخچال ویترینی دست دوم به چه میزان است؟

قیمت یخچال مغازه پروتئینی چقدر است؟

صادرات یخچال فروشگاهی به روسیه چگونه امکان پذیر است؟

 

مرکز خرید یخچال فروشگاهی

برای راه اندازی کسب و کارهای مرتبط با موادغذایی اولین و مهم ترین چیز خرید یخچال فروشگاهی با کیفیت و البته ارزان قیمت است. مشاغل و حرفه های مختلفی وجود دارد که مستقیم و غیر مستقیم با خرید و فروش موادغذایی در ارتباط است. رستوران ها ، هتل ها ، کافی شاپ ها ، سالن های غذاخوری ، قصابی ها و… برای فروش محصولات خود نیازمند خرید یخچال فروشگاهی با کیفیت و ارزان هستند.

خرید یخچال فروشگاهی

برای خرید یخچال فروشگاهی باید به مراکز خرید یخچال در شهرهای خود مراجعه کنید. این مراکز در نقاط مختلف شهرها پراکنده شده اند. بازار خرید یخچال فروشگاهی در تهران، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، قم و شهرهای دیگر مرکز خرید یخچال فروشگاهی هستند. همچنین نمایندگی فروش یخچال فروشگاهی در شهرهای کشور اقدام به فروش یخچال صنعتی می کنند.

برای خرید یخچال فروشگاهی می توانید به این مراکز مراجعه کنید. همچنین می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید و اقدام به خرید یخچال فروشگاهی کنید.

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

خریداران یخچال فروشگاهی برای خرید یخچال به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در شهر های خود مراجعه می‌کنند. یخچال فروشگاهی  توسط نمایندگی ها خرید و فروش می‌شود. مشتریان هم بیشتر تمایل دارند تا محصول خود را از نزدیک دیده و آن را خریداری کنند.

خرید یخچال فروشگاهی

یکی از مهم‌ترین مشکلات خرید حضوری آن است که نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در شهر های مختلف قیمت خرید یخچال فروشگاهی را گران تر از قیمت کارخانه حساب می‌کنند. چرا که علاوه بر قیمت خرید یخچال فروشگاهی با قیمت کارخانه سود خود را نیز بر قیمت یخچال‌های فروشگاه اضافه می‌کنند. به همین علت قیمت تمام شده خرید یخچال فروشگاهی از نمایندگی گران‌تر است.

خرید یخچال فروشگاهی

شرکت آیسان با فروش یخچال فروشگاهی با قیمت کارخانه به مشتریان خود می تواند این مشکل را حل کند. برای خرید یخچال فروشگاهی می‌توانید با مشاوران فروشگاه آیسان تماس بگیرید.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

به دلیل افزایش هزینه خرید یخچال فروشگاهی و قیمت یخچال ویترینی ، مشتریان برای خرید یخچال فروشگاهی و یخچال ویترینی اقدام به خرید یخچال های ویترینی دست دوم می کنند.  قیمت‌ یخچال ویترینی دست دوم نسبت به قیمت خرید یخچال ویترینی نو ارزان‌تر است.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم بستگی به موتور و جنس بدنه آن متغیر است. موتور یخچال ویترینی مهمترین بخش آن است و بعد از آن جنس بدنه و جنس شیشه ها در تعیین قیمت یخچال ویترینی دست دوم موثر است.

خرید یخچال فروشگاهی

پیشنهاد مشاوران فروش شرکت آیسان به خریداران یخچال ویترینی آن است که اقدام به خرید یخچال ویترینی دست دوم نکنند. زیرا بعد از خرید یخچال ویترینی دست دوم باید علاوه بر پرداخت هزینه خرید،  هزینه تعمیرات پس از آن را متقبل شوند. یخچال ویترینی دست دوم خدمات پس از فروش و  گارانتی ندارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش تنها برای یخچال های ویترینی نو است. علاوه بر آن تفاوت چندانی در قیمت یخچال ویترینی دست دوم و قیمت یخچال ویترینی نو وجود ندارد.

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

قیمت یخچال مغازه پروتئینی به دلیل سفارشی بودن ابعاد آن متفاوت است. البته ابعاد استانداری وجود دارد که معمولا تولیدکنندگان یخچال صنعتی براساس همان ابعاد تولید می کنند. ابعاد استاندارد یخچال مغازه پروتئینی به شرح زیر است:

  • ارتفاع ۲ متر
  • طول ۲و نیم متر
  • عمق ۹۰ سانتی متر

برخی از مشتریان ابعاد و اندازه های متنوع تری را می خواهند. برای سفارش یخچال مغازه پروتئینی باید با مشاوران فروش آیسان تماس بگیرید و از قیمت یخچال مغازه پروتئینی و همچنین قیمت خرید یخچال فروشگاهی آگاهی یابید.

خرید یخچال فروشگاهی

صادرات یخچال فروشگاهی به روسیه

کشور روسیه یکی از کشورهای شمال ایران است که در زمینه تجارت با ایران روابط موثر و تنگاتنگی دارد. این کشور از طریق دریا با ایران تجارت می کند و به همین علت تجارت دریایی در این در بین دو کشور بسیار مهم است. صادرات یخچال فروشگاهی به روسیه برای تاجر ایرانی و روسی بسیار سودآور است زیرا کیفیت یخچال فروشگاهی تولید شده در ایران با نمونه های مشابه خارجی برابری می‌کند.علاوه بر آن قیمت پایین محصولات ایرانی نسبت به محصولات خارجی می‌تواند اعتماد مشتریان را جلب کند و آنها را برای صادرات یخچال فروشگاهی به کشور خود تشویق کند.

خرید یخچال فروشگاهی

شرکت آیسان در زمینه صادرات یخچال فروشگاهی فعال است. شما می توانید برای آشنایی با چگونگی صادرات یخچال فروشگاهی به روسیه، امارات، ترکیه، قطر، اسپانیا و سوریه با مشاوران فروش تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش: امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال جزیره ای

قیمت یخچال جزیره ای ارزان و با کیفیت در ارومیه

قیمت یخچال جزیره ای ارزان و با کیفیت در ارومیه برای اطلاع از قیمت یخچال …

Call Now Buttonمشاور فروش