قیمت یخچال صنعتی ویترینی

قیمت یخچال صنعتی ویترینی

یخچال صنعتی ویترینی در چه قیمت هایی ارائه می شود؟ برای خرید یخچال صنعتی ویترینی چه اقداماتی لازم است؟ یخچال ویترینی یکی از مدل های یخچال صنعتی است که برای عرضه و فروش محصولات محصولات و مواد غذایی طراحی و تولید می شود.

 

یخچال صنعتی ویترینی

یخچال صنعتی ویترینی در چه قیمت هایی ارائه می شود؟

یخچال صنعتی ویترینی قیمت های متفاوت و گوناگونی دارد. در واقع بسته به نوع کالای انتخاب شده قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود. یخچال صنعتی ویترینی در سایزها و اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ ارائه می شود. به همین منظور قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود و تغییر می کند. به عنوان مثال یخچال صنعتی ویترینی که برای بستنی فروشی مورد استفاده قرار می گیرد قیمت متفاوتی از یخچال صنعتی ویترینی که  در شییرینی فروشی مورد استفاده قرار می گیرد دارد.

 

یخچال صنعتی ویترینی

 

علاوه بر نوع کاربری که به تفاوت قیمت منجر می شود تعداد در های یخچال ویترینی صنعتی هم موجب تفاوت قیمت می شود. هر یخچالی تعداد در های متفاوتی نیز دارد. بعضی از انواع یخچال ویترینی صنعتی به صورت تک در ساخته می شوند. برخی به صورت دو در و برخی به صورت چهار در ارائه می‌شود . مسلما زمانی که تعداد درهای یخچال متفاوت باشد قیمت آنها نیز متفاوت خواهد بود.

 

یخچال صنعتی ویترینی

به عنوان نمونه یخچال ویترینی تک در که برای داروخانه ها تهیه و تولید می شود از ۵ میلیون تومان شروع شده و به قیمت بالاتر نیز ارائه می گردد. اما گروه تجاری صنعتی سرمایش با قیمتی مناسب و به صرفه برای مشتریان یخچال ویترینی صنعتی خود را ارائه می دهد. قیمت پایه یخچال صنعتی ویترینی در بازار از ۵ میلیون تومان شروع شده و متناسب با اندازه و تعداد درب ها و نوع کاربری یخچال ویترینی صنعتی بالاتر می رود.

یخچال صنعتی ویترینی

با خرید از گروه تجاری صنعتی سرمایش قیمتی استثنایی و کیفیتی عالی را تجربه خواهید کرد. به همین منظور برای خرید از گروه تجاری صنعتی سرمایش نگران قیمت کالا نباشید و مطمئن باشید که قیمت مناسب و به صرفه به شما پیشنهاد می شود

برای خرید یخچال صنعتی ویترینی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید یخچال ویترینی تنها کافی است با مشاوران فروش گروه تجاری صنعتی سرمایش تماس بگیرید. برای خرید از انواع یخچال های صنعتی ویترینی با ارتباط گیری مشاوران فروش در هر کجای ایران که باشید میتوانید محصول خود را انتخاب و خریداری کنید. اگر در انتخاب محصول خود هنوز اطمینان کافی ندارید با مشاوران فروش ما می توانید مشورت کنید تا کالای مناسب خود را انتخاب کنید. مشاوران فروش شرکت تجاری صنعتی سرمایش به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات و مشورت به مشتریان می باشند

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش: امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

فروش یخچال ویترینی

خرید و فروش یخچال ویترینی به صورت عمده در مشهد

خرید و فروش یخچال ویترینی به صورت عمده در مشهد یخچال ویترینی چه ویژگی هایی …

Call Now Buttonمشاور فروش