استعلام قیمت یخچال قنادی مکعبی با کیفیت و ارزان

استعلام قیمت یخچال قنادی مکعبی با کیفیت و ارزان

یخچال قنادی مکعبی یکی از مدلهای یخچال صنعتی است که در شهرهای مختلف تولید می شود. جهت استعلام قیمت یخچال قنادی مکعبی با کیفیت و ارزان در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، یزد، قم، اراک، تبریز و ارومیه می‌توانید با مشاوره فروش آیسان تماس بگیرید.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
شرکت آیسان علاوه بر تولید یخچال قنادی مکعبی مدلهای مختلف یخچال صنعتی را تولید می کند. جهت اطلاع از قیمت یخچال ویترینی قنادی، یخچال قنادی کوچک، قیمت یخچال قنادی دست دوم، قیمت یخچال سه درب فروشگاهی، قیمت یخچال ایستاده تک درب می توانید با ما تماس بگیرید.
در این مقاله می خوانید:
  • قیمت یخچال قنادی مکعبی در قم چقدر است؟
  • خصوصیات یخچال قنادی چیست؟
  • قیمت یخچال ایستاده تک درب در اصفهان چقدر است؟
  • صادرات یخچال قنادی مکعبی به عراق چگونه انجام میشود؟

قیمت یخچال قنادی مکعبی در قم 

در شهر قم به دلیل نبود کارخانه های بزرگ در زمینه تولید یخچال صنعتی نیاز این شهر توسط تولیدی های شهرهای همجوار مانند تهران و اصفهان تامین می‌شود. به همین علت قیمت یخچال قنادی مکعبی با کیفیت در شهر قم از شهرهای دیگر گران تر تمام می شود. زیرا مشتریان  علاوه بر پرداخت هزینه یخچال باید هزینه حمل و نقل و ارسال آن را نیز به شهر قم پرداخت کنند.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
شرکت بازرگانی آیسان امکانی فراهم کرده است که مشتریان از سراسر کشور بتوانند به راحتی یخچال قنادی مکعبی خود را تهیه کنند. برای استعلام قیمت یخچال قنادی مکعبی با کیفیت و ارزان قیمت می توانید با مشاوره فروش آیسان تماس بگیرید.در شهر قم یا در شهرهای مختلف ایران تنها با یک تماس می توانید از قیمت یخچال قنادی مکعبی اطلاع یابید

خصوصیات یخچال قنادی

یخچال قنادی یکی از مدلهای یخچال صنعتی است که برای قنادی‌ها تولید می‌شود. یخچال قنادی در مدلهای مختلف تولید شده است. مدل یخچال ویترینی ایستاده گردان، یخچال قنادی مکعبی و یخچال اونیکس که مدل طراحی شده توسط شرکت آیسان است از انواع مختلف یخچال قنادی است.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
 مدل دیگری از یخچال قنادی وجود دارد که به آن یخچال قنادی کوچک یا شو کیک گفته می‌شود. هر کدام از این مدل ها بسته به نیاز مشتری طراحی و تولید می شود. مدل های مختلف یخچال قنادی ابعاد استاندارد دارد اما این بار بنابر سفارش مشتری تغییر می کند.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
یخچال قنادی مکعبی ارتفاع ۱و نیم متر، عرض ۱ و نیم و عمق ۷۵ سانتی متر دارد. این مدل از یخچال سه طبقه قرار دارد. جنس بدنه آن استیل استنلس بوده و موتور آن از جنس موتور دانفوس تولید شده توسط کشورهای لهستان و برزیل است.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
یخچال ویترینی ایستاده گردان از لحاظ جنس موتور و جنس بدنه درست شبیه یخچال قنادی مکعبی است. مدل ایستاده گردان با ارتفاع ۲متر عرض ۱ و نیم متر و عمق ۶۰ سانتیمتر است. این یخچال در پنج طبقه یا بیشتر تولید می‌شود و صفحات داخلی یخچال به صورت گردان می باشد. مدل اونیکس تولید شده توسط شرکت آیسان است.برای اطلاع از قیمت یخچال قنادی مکعبی و سایر مدلهای ویترینی قنادی می‌توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

قیمت یخچال ایستاده تک درب در اصفهان

یخچال ایستاده تک درب، یخچال ایستاده نوشیدنی یا یخچال ایستاده ۶۰ سانتی است. از این مدل یخجال در رستوران ها فست فودی ها و برای قراردادهای نوشیدنی استفاده می شود . در شهر اصفهان صنایع سرد سبوح اصفهان، صنایع شیلا، اصفهان سرد و  اصفهان یخچال از تولیدکنندگان یخچال ایستاده تک در اصفهان هستند.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
کسانی که در شهر اصفهان هستند می‌توانند با مراجعه به این شرکت‌ها اقدام به خرید یخچال ویترینی ایستاده تک درب کنند. مشتریانی که در شهر اصفهان نیستند می‌توانند با مشاوره فرش شرکت آیسان تماس بگیرند.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
یخچال ایستاده تک درب بر اساس طراحی و جنس بدنه موتور قیمت‌گذاری می‌شود. معمولاً قیمت یخچال ایستاده تک در از ۱۰ میلیون تومان به بالا است. اگر مستقیم از خود تولیدی یخچال ایستاده تک درب را تهیه کنید قیمت آن ارزانتر از زمانی است که از نمایندگی ها خرید کنید.

صادرات یخچال قنادی مکعبی به عراق

یخچال قنادی مکعبی علاوه بر فروش در استان های مختلف ایران در بازار صادراتی کشور عراق نیز به فروش می‌رسد. کشور عراق از جمله کشورهای مقصد جهت صادرات یخچال صنعتی تولید شده در ایران است. تنوع در مدل های یخچال قنادی مکعبی و مدل های دیگر یخچال صنعتی و همچنین قیمت مناسب آن باعث شده است تا صادرات یخچال قنادی مکعبی به عراق بسیار پر رونق شود.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
بری اطلاع از نحوه صادرات یخچال قنادی مکعبی به عراق، افغانستان، امارات، ترکیه، قطر، روسیه، گرجستان، ارمنستان و سایر کشورهای جهان می‌توانید با مشاوره فروش آیسان تماس بگیرید شرکت آیسان در زمینه صادرات یخچال صنعتی نیز فعالیت می‌کند
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش: امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ویترینی قنادی

استعلام قیمت یخچال ویترینی قنادی در اصفهان

استعلام قیمت یخچال ویترینی قنادی در اصفهان برای استعلام قیمت یخچال ویترینی قنادی در اصفهان …

Call Now Buttonمشاور فروش