استعلام قیمت یخچال ویترینی دست دوم ارزان

استعلام قیمت یخچال ویترینی دست دوم ارزان

قیمت یخچال ویترینی دست دوم ارزان در شهرهای مختلف کشور توسط فروشندگان یخچال ویترینی دست دوم تعیین می شود. شرکت بازرگانی آیسان در زمینه تولید انواع یخچال ویترینی نو فعالیت می کند.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

برای اطلاع ازلیست قیمت یخچال سوپری، قیمت یخچال ایستاده ۴ درب، قیمت یخچال ایستاده ۶۰ سانتی، لیست قیمت یخچال مرغ فروشی و لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل می توانید با مشاوران فروش شرکت تماس بگیرید. شرکت بازرگانی آیسان همچنین در زمینه صادرات یخچال ویترینی ایستاده به گرجستان، امارات، قطر، روسیه، ترکیه ، ارمنستان و سایر کشورهای جهان فعالیت می مندو

در این مقاله می خوانید:
 • قیمت یخچال ویترینی دست دوم اصفهان چقدر است؟
 • لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل را از کجا میتوان تهیه کرد؟
 • یخچال ویترینی کوچک چه ویژگی هایی دارد؟
 • صادرات یخچال ویترینی ایستاده به گرجستان چگونه امکان پذیر است؟

قیمت یخچال ویترینی دست دوم اصفهان

یخچال دست دوم اغلب دارای ابعاد و اندازه های نسبتا مشخصی هستند. برای یک مغازه پروتئینی یخچال ویترینی ارتفاع ۲ متر ، طول یک و دو متر و همچنین عمق ۹۵ سانتی‌متر دارند. نکته مهم در قیمت یخچال دست دوم موتور به کار گرفته شده در یخچال است. زیرا در یخچال دست دوم جنس موتور باعث بالا رفتن قیمت می شود.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

قیمت یخچال دست دوم نسبت به یخچال ویترینی نو ارزان تر است. اما این یخچال ها بدون گارانتی و خدمات پس از فروش هستند و در صورت بروز مشکل در موتور تمام هزینه تعمیر آن را مشتری باید بپردازد.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

برای اطلاع از قیمت یخچال ویترینی دست دوم می توانید به نمایندگی فروش یخچال های صنعتی در شهرهای خود مراجعه کنید. همچنین می توانید با مشاورین فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل

برای به دست آوردن لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید. همچنین می توانید به نمایندگی‌های این شرکت در شهرهای مختلف بروید. البته یخچال ویترینی الکترواستیل دارای ابعاد و اندازه های متنوع است که هرکدام قیمت‌های مختلفی را در بر می‌گیرد.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

قیمت یخچال ویترینی ایستاده از ۲۵ میلیون تومان شروع شده و بالا می‌رود. بسته به ابعاد و اندازه آن نیز قیمت‌ها تغییر می‌کند. نمایندگی الکترواستیل قیمت یخچال ویترینی را گران تر تولیدی ها می دهند. به همین علت اگر می خواهید یخچال ویترینی با قیمت تولیدی خریداری کنید باید به تولیدی های یخچال بروید.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

شرکت آیسان محصولات خود را با قیمت تولیدی به مشتریان ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت یخچال ویترینی دست دوم و لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل می‌توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

یخچال ویترینی کوچک با کیفیت و ارزان

یخچال ویترینی کوچک دارای ابعاد و اندازه های کوچک تری نسبت به سایر یخچال های ویترینی است و عموماً در رستوران ها و هتل ها استفاده می شود. یخچال ویترینی کوچک بر اساس ابعاد و اندازه به ۳فوت، ۵ فوت ، ۷ فوت و ۹ فوت  تقسیم بندی می شود. هر کدام از این ابعاد دارای قیمت های متنوع می باشد.

 • مشخصات فنی یخچال ویترینی کوچک:
 • ابعاد: ارتفاع ۱۱۵ سانتیمتر – طول ۵۵ سانتیمتر – عرض ۵۵ سانتیمتر
 • جنس بدنه: ورق آهن با پوشش رنگ الکترواستاتیک
 • حجم: ۹ فوت( بنابر سفارش مشتری تغییر می کند)
 • نوع موتور: سیبریا
 • خدمات پس از فروش: ۱۰ سال
 • گارانتی: ۱۸ ماه

پایه قیمت یخچال ویترینی کوچک از ۷ میلیون تومان شروع شده و بالا می رود. برای اطلاع از قیمت یخچال ویترینی کوچک و همچنین قیمت یخچال ویترینی دست دوم می‌توانید به فروشندگان یخچال های صنعتی که در سطح شهر وجود دارند مراجعه کنید و از آنها استعلام قیمت بگیرید. برای خرید یخچال ویترینی کوچک با کیفیت و ارزان بهتر است به تمامی فروشندگان یخچال صنعتی رفته و قیمت ها و جنس این یخچال ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا بتوانید خریدی ارزان و با کیفیت داشته باشید.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

صادرات یخچال ویترینی ایستاده به گرجستان

صادرات یخچال ویترینی ایستاده از ایران به سایر کشورهای منطقه دارای سود فراوانی می باشد. یخچال های تولید شده در ایران دارای کیفیت برتری نسبت به مدل‌های تولید شده در گذشته است. کیفیت و طراحی زیبای این یخچال ها توانسته اعتماد مشتریان خارجی را به خود جلب کنند و جایگاه خود را در بازارهای جهانی به دست آورند.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

قیمت ارزان یخچال ویترینی ایستاده ایرانی هم یکی دیگر از ویژگی های آن برای صادرات به کشورهای مختلف است. تاجران ایرانی و خارجی می‌توانند با صادرات یخچال ویترینی ایستاده به گرجستان، امارات، قطر، ترکیه، روسیه ، آلمان و دیگر کشورها سود فراوانی نصیب خود کنند. جهت آشنایی با نحوه صادرات یخچال ویترینی ایستاده به گرجستان و  سایر کشورهای منطقه می توانید با مشاورین فرش شرکت آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش: امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

استعلام قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در سال ۱۴۰۰

استعلام قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در سال ۱۴۰۰ برای آگاهی از قیمت یخچال …

Call Now Buttonمشاور فروش