استعلام قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در سال ۱۴۰۰

استعلام قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در سال ۱۴۰۰

برای آگاهی از قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در سال ۱۴۰۰ باید به مرکز فروش یخچال دست دوم در شهر های خود مراجعه کنید. معمولا این مراکز در خیابان های بیرون از شهر قرار گرفتند. شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکت های تولید کننده یخچال روباز فروشگاهی به صورت نو است.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

این شرکت علاوه بر تولید یخچال روباز فروشگاهی مدل های متنوعی از یخچال را تولید میکند. برای استعلام لیست قیمت یخچال مرغ فروشی، قیمت یخچال سه درب فروشگاهی، قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب، قیمت یخچال سوپرمارکت دست دوم، قیمت یخچال فروشگاهی جلو باز و قیمت یخچال ویترینی زاگرس با ما تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  •  قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در سمنان چقدر است؟
  • قیمت یخچال ویترینی زاگرس در ارومیه چقدر است؟
  • یخچال فروشگاهی جلو باز چه ویژگی هایی دارد؟
  • صادرات یخچال روباز فروشگاهی به قطر چگونه انجام میشود؟

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در سمنان

یخچال روباز فروشگاهی اصطلاحی است که برای یخچال های بدون درب استفاده می شود. این مدل از یخچال با استفاده از سیستم پرده هوا طراحی و تولید می‌شوند. این مدل از یخچال ها به دلیل ظاهر زیبا و جذاب خود توانستند جایگاه مناسبی را در فروش یخچال صنعتی به دست آورند.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

معمولاً قیمت گران این یخچال ها باعث شده است تا مشتریان اقدام به خرید آنها به صورت دست دوم کنند. قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم بر اساس جنس موتور، متراژ یخچال و کیفیت بدنه تعیین می شود. مهمترین مسئله در خرید یخچال دست دوم کیفیت موتور است. موتور این یخچال ها باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشند.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

هر چقدر که کیفیت موتور بهتر باشد قیمت یخچال هم گران تر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در سمنان باید ابتدا ابعاد و اندازه های دلخواه خود را مشخص کنید و بعد از آن به مراکز فروش دست دوم یخچال در سمنان بروید. پیشنهاد مشاوره فروش به شما برای خرید دست دوم آن است که بهتر است به جای خرید دست دوم یخچال یخچال فروشگاهی نو تهیه کنید.

یخچال فروشگاهی نو دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش است. علاوه بر آن حساسیت موتورهای یخچال روباز فروشگاهی باعث شده است تا قیمت یخچال دست دوم نیز مانند یخچال نو گران باشد. پس بهتر است با صرف کمی هزینه بیشتر یخچال نو خریداری کنید.

قیمت یخچال ویترینی زاگرس در ارومیه

شرکت زاگرس یکی از شرکت های تولید کننده یخچال های صنعتی است. دفتر فروش این شرکت در شهر مشهد می باشد. مشتریانی که قصد خرید یخچال ویترینی زاگرس را دارند می توانند به سایت این شرکت مراجعه کرده و از قیمت یخچال ویترینی زاگرس آگاهی یابند. این شرکت در برخی از شهرها دارای نمایندگی است. برای خرید یخچال ویترینی زاگرس می توانید به نمایندگی زاگرس در شهرهای خود بروید.

یخچال فروشگاهی نو دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش است. علاوه بر آن حساسیت موتورهای یخچال روباز فروشگاهی باعث شده است تا قیمت یخچال دست دوم نیز مانند یخچال نو گران باشد. پس بهتر است با صرف کمی هزینه بیشتر یخچال نو خریداری کنید.

قیمت یخچال ویترینی زاگرس بر اساس مدل یخچال ابعاد و اندازه های آن متغیر است. مشتریانی که در شهر ارومیه قرار دارند می توانند با مراجعه به نمایندگی یخچال ویترینی زاگرس از قیمت یخچال ویترینی زاگرس اطلاع یابند. البته خرید از نمایندگی می تواند برای مشتری هزینه بیشتری نسبت به زمانی داشته باشد که مشتری یخچال خود را از تولیدی خریداری کند.

شرکت آیسان امکانی فراهم کرده است تا مشتریان در شهرهای خود یخچال ویترینی را با قیمت تولیدی خریداری کنند. برای اطلاع از نحوه خرید یخچال ویترینی در شهر ارومیه با ما تماس بگیرید.

یخچال فروشگاهی جلو باز

یخچال فروشگاهی جلو باز معمولا به یخچالهایی گفته می‌شود که بدون درب و بر اساس سیستم پرده هوا تولید می شود. تولید و فروش این یخچال ها در دهه اخیر باعث افزایش فروش و همچنین جذابیت در فروشگاه‌ها و هایپر مارکتها شده است. کاربری آسان این یخچال ها  و قرار دادن حجم زیادی از مواد غذایی درون یخچال ها باعث افزایش فروش یخچال فروشگاهی جلو باز شده است.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

یخچال فروشگاهی جلو باز با دو مدل موتور تولید می شود: موتور سرخود و موتور مرکزی براساس قرار دادن موتور در یخچال نامگذاری شده اند. هر کدام از این موتورها ویژگی های خاص خود را دارند و به همین علت قیمت هر کدام با دیگری متفاوت است. معمولا یخچال فروشگاهی جلو باز بر اساس متراژ تعیین قیمت می‌شود.یخچال فروشگاهی سه متری قیمت ۹۵ میلیون تومان دارد. برای اطلاع از قیمت یخچال فروشگاهی جلو باز بهتر است به مراکز فروش یخچال در شهرهای خود بروید.

صادرات یخچال روباز فروشگاهی به قطر

در سال‌های اخیر با افزایش کیفیت یخچال های صنعتی تولید شده در ایران صادرات این محصول به کشورهای مختلف نیز افزایش پیدا کرده است. یخچال روباز فروشگاهی علاوه بر جذابیت فروش خود در بازار داخل باعث افزایش فروش در کشورهای مختلف شده است. کشور قطر یکی از کشورهایی است که این یخچال ها خریداری می کند.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

تاجران ایرانی و قطری با صادرات یخچال روباز فروشگاهی می توانند سود بسیاری را نصیب خود کنند. شرکت آیسان علاوه بر تولید محصولات و فروش آن در بازار ایران به صادرات یخچال روباز فروشگاهی نیز اقدام کرده است. برای اطلاع از نحوه صادرات یخچال روباز فروشگاهی به قطر، کویت، ترکیه، امارات، روسیه، ارمنستان، مالزی، انگلیس و سایر کشورهای جهان می توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش: امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال جزیره ای

قیمت یخچال جزیره ای ارزان و با کیفیت در ارومیه

قیمت یخچال جزیره ای ارزان و با کیفیت در ارومیه برای اطلاع از قیمت یخچال …

Call Now Buttonمشاور فروش