نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی به صورت عمده

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی به صورت عمده

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی به صورت عمده در تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، قم، یزد، کرمان و سایر شهرهای ایران وجود دارد. مشتریانی که قصد خرید یخچال فروشگاهی دارند می توانند با مراجعه کارخانه یخچال ایستاده یا نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.

شرکت بازرگانی آیسان امکانی فراهم کرده است که مشتریان بدون مراجعه حضوری و تنها با یک تماس بتوانند یخچال فروشگاهی خود را تهیه کنند. برای آگاهی از لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل، قیمت یخچال فروشگاهی، قیمت یخچال ویترینی زاگرس و قیمت یخچال ایستاده نوشابه می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان در زمینه صادرات یخچال فروشگاهی به روسیه، ارمنستان، گرجستان، امارات، قطر و کویت نیز فعالیت می کند.

در این مقاله می خوانید:

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در شهرهای مختلف کجاست؟

قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی چقدر است؟

قیمت یخچال بدون درب به چه میزان است؟

قیمت خرید یخچال فروشگاهی چقدر است؟

صادرات یخچال فروشگاهی به کشور روسیه چگونه امکان پذیر است؟

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

برای راه اندازی یک کسب و کار مرتبط با موادغذایی ، اولین و مهم ترین شرط خرید یخچال فروشگاهی با کیفیت و ارزان قیمت است. مشتریانی که قصد خرید یخچال فروشگاهی را دارند باید به کارخانه یخچال ایستاده یا نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در شهرهای خود مراجعه کنند. این نمایندگی ها در نقاط مختلفی از شهر قرار دارند. مثلا در شهر تهران خیابان پیروزی محل تجمع خریداران و فروشندگان یخچال فروشگاهی است.

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

البته خرید از نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی می تواند گران تر از زمانی باشد که شما از کارخانه یخچال ایستاده محصول خود را خریداری کنید.شرکت آیسان امکانی فراهم کرده است که مشتریان بدون مراجعه حضوری بتوانند خرید خود را انجام دهند. خرید یخچال فروشگاهی با قیمت کارخانه در شرکت آیسان امکان پذیر می باشد.

قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی

فریزر ایستاده فروشگاهی معمولاً در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای قرار داده می شود. این مدل از فریزر دارای ابعاد و اندازه های بزرگ تری نسبت به فریزر های ایستاده تک درب است. به همین علت فضا و مکان لازم باید برای قرار گیری آنها فراهم شود.علاوه بر آن کاربری آسان این مدل از فریزر توانسته نظر مشتریان را به خود جلب کند.

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

 

قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی بر اساس معیارهای مختلفی انجام تعیین می شود. یکی از مهمترین معیارهای تعیین قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی کیفیت بدنه و همچنین جنس موتور استفاده شده در آن می‌باشد. موتور یخچال استفاده شده در فریزر فروشگاهی سیستم خنک کننده قوی تری نسبت به یخچالهای فروشگاهی دارد.

برای آگاهی از قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی و قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب می توانید به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در شهر های خود مراجعه کنید

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

یخچال فروشگاهی بدون درب به دلیل داشتن ظاهری زیبا و همچنین کاربری آسان برای مشتریان معمولاً در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت ها استفاده می شود. این یخچال ها به دلیل داشتن طول زیاد قیمت بیشتری نسبت به مدل‌های دیگر یخچال دارد.

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

 

علاوه بر آن سیستم تهویه این یخچال از مدل پرده هوا است که دیگر نیازی به قرار داردن در ندارد. به همین علت قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب از مدل‌های دیگر یخچال فروشگاهی گران‌تر می‌شود.

معمولاً قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب بر اساس متراژ آن تعیین می‌شود. هر متر یخچال فروشگاهی بدون درب قیمتی معادل ۱۰ میلیون تومان به بالا دارد.

برای خرید یخچال فروشگاهی و خرید یخچال فروشگاهی بدون درب متراژ و اندازه خود را مشخص کنید و بعد از آن به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در شهرهای خود مراجعه کنید. همچنین میتوانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

قیمت خرید یخچال فروشگاهی

یخچال فروشگاهی معمولاً با قیمت های متنوعی همراه است. تعیین قیمت خرید یخچال فروشگاهی بستگی به جنس بدنه و همچنین موتورهای استفاده شده در آن دارد. یخچال فروشگاهی به دلیل داشتن ابعاد و اندازه های بزرگ‌تر نسبت به یخچال های دو درب و یخچال های تک درب قیمت بیشتری هم دارد. تعداد درب های یخچال های فروشگاهی غالبا از چهار درب بیشتر بوده و به سفارش مشتری تولید می شود.

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

 

قیمت خرید یخچال فروشگاهی توسط نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی گران‌تر داده می‌شود. زیرا نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی علاوه بر قیمت خرید یخچال فروشگاهی سود خود را نیز قیمت اولیه اضافه می کند. برای خرید یخچال فروشگاهی می توانید با مشاور فروش‌ آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان با فروش یخچال فروشگاهی به قیمت عمده توانسته مشکل خرید از نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی را حل کند.

صادرات یخچال فروشگاهی به روسیه

کشور روسیه یکی از کشورهای همسایه ایران است که دارای حجم مبادلات تجاری وسیعی با ایران می باشد.یکی از مهمترین کالاهای صادراتی به کشور روسیه صادرات یخچال فروشگاهی است. یخچال‌های فروشگاهی تولید شده در ایران دارای زیبایی و کیفیت مناسب جهت صادرات می باشند.

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

علاوه بر آن قیمت تمام شده یخچال فروشگاهی تولیدی در ایران نسبت به نمونه های خارجی ارزان‌تر است. به همین علت صادرات یخچال فروشگاهی به روسیه بسیار پرسود خواهد بود. برای آشنایی با نحوه و چگونگی صادرات یخچال فروشگاهی به روسیه می توانید با مشاورین فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش: امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

خرید یخچال فریزر صنعتی

قیمت خرید یخچال فریزر صنعتی در رشت به صورت عمده

قیمت خرید یخچال فریزر صنعتی در رشت به صورت عمده یخچال فریزر صنعتی چه ویژگی …

Call Now Buttonمشاور فروش