مرکزخرید یخچال قنادی به صورت عمده

مرکزخرید یخچال قنادی به صورت عمده 

مرکز خرید یخچال قنادی به صورت عمده در تهران، اصفهان، شیراز، مشهد ، قم ، یزد و سایر شهرهای ایران وجود دارد. جهت استعلام لیست قیمت یخچال قنادی و لیست قیمت یخچال شیرینی فروشی باید به این مراکز مراجعه کنید. شرکت بازرگانی آیسان در زمینه خرید یخچال قنادی به شما مشاوره رایگان می دهد. از طریق تماس با مشاوران فروش شرکت آیسان می توانید قیمت یخچال کیک و شیرینی و یخچال شیرینی فروشی را بدانید. شرکت بازرگانی آیسان در زمینه صادرات یخچال ویترینی قنادی به ترکیه ، قطر، امارات، سوریه، روسیه، گرجستان، ارمنستان و سایر کشورهای منطقه فعالیت می کند. جهت آشنایی با نحوه صادرات یخچال ویترینی قنادی نیز می توانید از مشاوران فروش شرکت آیسان مشاوره دریافت کنید. 

در این مقاله می خوانید:

مرکز خرید یخچال قنادی به صورت عمده در شهرهای مختلف کجاست؟

لیست قیمت یخچال قنادی را چگونه می توان تهیه کرد؟

یخچال مکعبی چه ویژگی هایی دارد؟

صادرات یخچال ویترینی قنادی به ترکیه چگونه امکان پذیر است؟

مرکز خرید یخچال قنادی 

یخچال قنادی در واقع یخچال های صنعتی مورد استفاده در قنادی ها، شیرینی فروشی ها و کیک پزی ها هستند. یخچال هایی که علاوه بر نگهداری شیرینی ها، کیک ها و شکلات ها در جذب مشتری و فروش بیشتر محصولات نقش موثری دارد.
در واقع یخچال صنعتی قنادی طراحی متناسب با نوع فروش در قنادی دارد. به عنوان مثال برای فروش در قنادی نیازمند آن دسته از یخچال هایی هستیم که علاوه بر نگهداری مناسب کیکها و شیرینی ها برای مشتریان جذابیت ایجاد بکند. به همین منظور یخچال ویترینی قنادی با طراحی منحصر به فرد خود علاوه بر نگهداری کیک و شیرینی ها در جذب مشتری نیز موثر هست.
خرید یخچال قنادی
طراحی این یخچال ها به گونه‌ای است که مشتری دسترسی برای برداشتن محصول خود را ندارد. تنها فروشنده است که می تواند محصول مورد نظر مشتری خود را از داخل یخچال بیرون آورد. در یخچال ها در پشت آن قرار دارد و در روی آن شیشه شیشه دوجداره است. شیشه دوجداره این امکان را فراهم می کند که سرما به بیرون انتقال پیدا نکند. در نتیجه در صرفه جویی انرژی بسیار موثر است.
خرید یخچال قنادی
برای خرید یخچال قنادی به با قیمت ارزان باید به مرکز خرید یخچال قنادی در شهرهای خود مراجعه کنید. این مراکز معمولا در نقاط خاصی از شهر قرار دارند. قیمت یخچال کیک و شیرینی و یخچال شیرینی فروشی بستگی به ابعاد و اندازه های سفارشی شما دارد. برای سفارش و خرید یخچال قنادی به صورت عمده می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

لیست قیمت یخچال قنادی

یخچال قنادی انواع متفاوتی دارد. هر کدام از مدل های یخچال قنادی هم قیمت متفاوتی با یکدیگر دارند.

مدل های یخچال قنادی: یخچال ویترینی ایستاده گردان، یخچال مکعبی، یخچال شیشه خم
خرید یخچال قنادی در تمامی مدل های یخچال قنادی ، نورپردازی با لامپ ال ای دی بوده و بر روی یخچال و کناره های آن امکان نصب بنرهای تبلیغاتی وجود دارد.مدل های مختلف یخچال قنادی بنابر نیاز مشتری ابعاد و اندازه های متفاوتی را شامل می شود. برای آگاهی از لیست قیمت یخچال قنادی و همچنین خرید یخچال قنادی با قیمت ارزان باید به مرکز خرید یخچال قنادی مراجعه کنید.

یخچال مکعبی 

یخچال قنادی بسته به نیاز فروشندگان فروشگاه های قنادی و شیرینی پزی در مدل های متفاوتی ارائه می شود. مسلماً مدل های متفاوت قیمت های متفاوتی را نیز ایجاد می کند. یخچال مکعبی یکی از مدل های یخچال شیرینی فروشی است که به صورت مکعبی و در ابعاد مشخص تولید می شود.
ابعاد یخچال مکعبی

  • ارتفاع: ۱متر ونیم
  • طول: ۱متر و نیم تا ۲ متر
  • عمق: ۷۵ سانتی متر

خرید یخچال قنادیبرای خرید یخچال قنادی با مدل یخچال مکعبی می توانید ابعاد و اندازه سفارشی خود را مشخص کنید.شرکت آیسان مدل های متنوع یخچال شیرینی فروشی را طراحی و تولید می کند. برای آگاهی از لیست قیمت یخچال قنادی و لیست قیمت یخچال شیرینی فروشی می توانید از مشاوره رایگان شرکت آیسان استفاده کنید.حداقل قیمت یخچال کیک و شیرینی  در بازار فروش خود از ۱۵ میلیون تومان شروع شده و حتی بالاتر هم می رود.

صادرات یخچال ویترینی قنادی به ترکیه

شرکت بازرگانی آیسان علاوه بر فروش یخچال قنادی به مشتریان داخلی اقدام به صادرات یخچال ویترینی قنادی به کشورهای مختلف می کند. یخچال مکعبی و یخچال شیرینی فروشی تولید شده در ایران به دلیل کیفیت مناسب توانسته مشتریان زیادی را از کشورهای مختلف جذب کند.
خرید یخچال قنادی
یکی از کشورهای مهم در زمینه صادرات یخچال ویترینی قنادی کشور ترکیه است. جهت آگاهی از نحوه صادرات یخچال ویترینی قنادی به ترکیه ، امارات ، قطر ، گرجستان ، ارمنستان و سایر کشورهای همسایه می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش: امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ویترینی قنادی

استعلام قیمت یخچال ویترینی قنادی در اصفهان

استعلام قیمت یخچال ویترینی قنادی در اصفهان برای استعلام قیمت یخچال ویترینی قنادی در اصفهان …

Call Now Buttonمشاور فروش