مرکز خرید یخچال صنعتی انباری دار به صورت عمده

 مرکز خرید یخچال صنعتی انباری دار به صورت عمده

مرکز یخچال صنعتی انباری دار به صورت عمده در تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد و قم و همچنین صادرات یخچال صنعتی به امارات ، ترکیه ، ارمنستان ، گرجستان و روسیه از طریق شرکت آیسان امکان پذیر می باشد.

ویژگی یخچال صنعتی انباری دار چیست؟ یخچال صنعتی انباری دار برای چه مکان هایی مناسب است؟ برای خرید یخچال صنعتی انباری دار چه اقداماتی لازم است ؟

ویژگی یخچال صنعتی انباردار 

یخچال صنعتی انباری دار در ابعاد مختلف دو متری و یک متری تولید می شود. جنس بدنه یخچال استیل بوده و متناسب با نیاز مصرف کننده و سلیقه او در رنگهای مختلف تولید می شود. وزن یخچال ۳۲۰ کیلوگرم و بیشتر می باشد. دور درب های این یخچال لاستیک ضد باکتری دو مغناطیسه وجود دارد. این لاستیک قابلیت آن را دارد که از ورود میکروب ها به محیط یخچال جلوگیری می کند.

 

یخچال صنعتی انباری دار

 

سیستم سرمایشی یخچال به صورت انجماد سریع می باشد. همچنین کنترل هوایی داخل یخچال به صورت الکترونیکی است. کمپرسور یخچال دانفوس سه کاپ است. ترموستات آن دیجیتالی است. ترموستات دیجیتالی به مصرف کننده کمک می کند تا هوای داخل یخچال به صورت کاملاً دیجیتالی تنظیم بشود. به همین دلیل دیگر نیازی به تنظیم دستی کاربر وجود ندارد.

نوع بدنه یخچال از فوم تزریقی پلی یورتان است. ضخامت ورقه های استیل آن ۷۰ می باشد. قطر طبقات تمام شیشه ها داخل یخچال ۱۰ میلیمتر است. قطر شیشه دربها ۶ میلیمتر بوده که دو جداره هستند. شیشه یخچال اگر دوجداره باشد از هدر رفتن و اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند. همچنین شیشه درب های یخچال صنعتی انباری دار با گاز آرگون وکیوم شده است. مصرف انرژی یخچال ۸۶۷ کیلو وات ساعت در سال است. نوع نورپردازی و روشنایی داخل یخچال با ترانس های اصلی می باشد.

 

یخچال صنعتی انباری دار

قیمت یخچال صنعتی

یخچال صنعتی انباری دار متناسب با نیاز مصرف کننده برای مکان های گوناگونی مناسب است. مکان هایی که فروش لبنیات مواد غذایی و خوراکی های فاسد پذیر را دارند. مکان هایی مانند هایپر مارکت، پروتئینی ها، لبنیات فروشی ها، آشپزخانه ها، رستورانها و پخش غذا در شهر های مختلف می باشد. هر فروشنده‌ای متناسب با نوع مصرف خود از این یخچال ها خریداری می کند. ویژگی مثبت و منحصر به فرد این یخچال دارا بودن یک انباری در پایین یخچال است. این موضوع امکان قرار دادن وسایل مورد نیاز در پایین یخچال را برای کاربر فراهم می کند.

 

یخچال صنعتی انباری دار

 

 خرید یخچال صنعتی انباری دار 

برای خرید یخچال صنعتی انباری دار کافیست با مشاوره فروش ما تماس بگیرید. مشاوران ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما می باشند. شما می توانید برای خرید محصول خود با مشاوران گروه تجاری صنعتی سرمایش مشورت کنید. این مشاوره کاملا رایگان و در جهت رضایت مشتریان گرامی می باشد. اگر در امتخاب محصول و ویژگی آنها سوال دارید، با مشاوران فروش ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش: امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

Call Now Buttonمشاور فروش