خانه / یخچال فریزر / قیمت خرید یخچال فریزر ویترینی به صورت عمده در تهران

قیمت خرید یخچال فریزر ویترینی به صورت عمده در تهران

قیمت خرید یخچال فریزر ویترینی به صورت عمده در تهران


یخچال فریزر ویترینی چه ویژگی هایی دارد؟ تفاوت یخچال فریزر ویترینی با یخچال ویترینی چیست؟ مرکز فروش و خرید یخچال فریزر ویترینی در شهر تهران کجاست؟

برای خرید یخچال فریزر ویترینی چه اقداماتی لازم است ؟خرید یخچال فریزر ویترینی با قیمت عمده در شهرهای تهران شیراز اصفهان مشهد یزد قم و اراک در سایت شرکت بازرگانی سرما کالا امکان پذیر میباشد.

یخچال فریزر ویترینی چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال فریزر ویترینی یکی از انواع یخچال های صنعتی است که در مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. یخچال فریزر ویترینی همانطور که از نامش پیداست از دو بخش یخچال و فریزر تشکیل شده است. این یخچال بنابر کاربری خود از دو موتور استفاده می‌کنند. یک موتور برای ایجاد سرمای مناسب درون فریزر و موتور دیگر برای ایجاد سرمای مناسب در درون یخچال استفاده می شود. یخچال فریزر ویترینی ویژگی ویترینی بودن یخچال های صنعتی را نیز دارد. در واقع این یخچال در قسمت یخچال خود به صورت ویترینی مواد غذایی را درون خود قرار میدهد. ویژگی دیگر یخچال فریزر ویترینی بدنه استیل آن است. بدنه استیل یخچال فریزر ویترینی استحکام و مقاومت لازم را در برابر ضربه و سنگینی مواد غذایی به یخچال می دهد.

خرید یخچال فریزر ویترینی

همچنین کف یخچال نیز از استیل مقاوم ساخته شده است تا سنگینی مواد غذایی را درون خود تحمل کند. در قسمت یخچال ویترینی از لامپ ال ای دی استفاده شده است که باعث نور پردازی و جذاب تر کردن مواد غذایی می شود. همچنین موتور یخچال از جنس دانفوس بوده است. موتور دانفوس یکی از موتور های بسیار پر قدرت در زمینه یخچال های صنعتی است که سرمای مناسب را درون یخچال صنعتی ایجاد می‌کند. شیشه یخچال فریزر ویترینی از جنس دوجداره است‌ شیشه های دوجداره از عبور و مرور سرما جلوگیری می‌کنند و از اتلاف انرژی نیز جلوگیری می کند.

تفاوت یخچال فریزر ویترینی با یخچال ویترینی چیست؟

یخچال ویترینی در واقع همان یخچال های صنعتی است که مواد غذایی را به صورت ویترینی درون خود قرار می‌دهد یخچال ویترینی همه ویژگی های یخچال های یخچال فریزر ویترینی دارد. تفاوت یخچال فریزر ویترینی با یخچال ویترینی در آن است که یخچال های ویترینی ممکن است دو موتوره و تک موتوره باشند در واقع بنابر ابعاد و اندازه آنها یخچال های ویترینی دو موتوره و تک موتوره می‌شود. اما یخچال فریزر ویترینی همیشه دو موتوره است. علاوه بر این قیمت های این دو نوع یخچال نیز با یکدیگر متفاوت است. مسلماً قیمت یخچال فریزر ویترینی بسیار متفاوت از یخچال ویترینی است. برای آگاهی از قیمت یخچال فریزر ویترینی و همچنین یخچال ویترینی می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی سرما کالا تماس بگیرید تا از قیمت خرید یخچال فریزر ویترینی و همچنین قیمت خرید یخچال ویترینی آگاه شوید

خرید یخچال فریزر ویترینی

مرکز فروش یخچال فریزر ویترینی به صورت عمده در شهر تهران کجاست؟

شهر تهران یکی از شهرهای بزرگ ایران است که در زمینه خرید و فروش یخچال صنعتی نیز بسیار فعال است‌ مراکز فروش متعددی در شهر تهران برای خرید و فروش یخچال فریزر ویترینی فعالیت می کنند. کارخانه های بسیار زیادی که در شهر تهران وجود دارد که موجب افزایش مراکز فروش و خرید یخچال فریزر ویترینی می‌شود. عمده مراکز خرید و فروش یخچال فریزر ویترینی در مراکز متعددی از شهر تهران پراکنده شده است کسانی که در شهر تهران زندگی می کنند می توانند با مراجعه به این مکان ها اقدام به خرید یخچال فریزر ویترینی بکنند اما کسانی که در شهر تهران نیستند می توانند با تماس با مشاوران فروش شرکت بازرگانی سرما کالا اقدام به خرید یخچال فریزر ویترینی بکنند.

خرید یخچال فریزر ویترینی

برای خرید یخچال فریزر ویترینی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید یخچال فریزر ویترینی کافیست با مشاوران فروش شرکت بازرگانی سرما کالا تماس بگیرید. شرکت بازرگانی سرما کالا یکی از گروه های فعال در زمینه خرید و فروش یخچال های صنعتی می باشد این گروه علاوه بر فروش یخچال های صنعتی در کشور ایران اقدام به صادرات یخچالهای صنعتی به کشورهای منطقه نیز می کنند. برای خرید یخچال فریزر ویترینی می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی سرما کالا تماس بگیرید و از یک مشاوره رایگان و همچنین تخفیف ویژه این ماه بهره مند شوید مشاوران فروش شرکت بازرگانی سرما کالا به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش: امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی به صورت عمده

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی به صورت عمده نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی به صورت …

Call Now Buttonمشاور فروش